O NÁS

OZ Tuláčik na základe dlhoročných skúseností s týraním zvierat a zanedbávaním ich starostlivosti vytvorilo nový projekt ZACHRÁŇ MA. Keďže táto situácia je na Slovensku neúnosná a útulky aj napriek tomu, že by chceli, nestíhajú a nedokážu pomôcť všetkým zvieratám v núdzi, cítili sme potrebu vrámci našich možností činnosť nášho združenia rozšíriť. Za 10 rokov sme zachránili viac ako 4000 zvierat.

 

Viac o našej činnosti sa môžete dočítať tu.

Denne nám ale ľudia nahlasujú ďalšie množstvo katastrofálnych prípadov a to nás donútilo konať a ešte viac sa snažiť pomôcť a zachraňovať zanedbané zvieratá. Pôsobíme zväčša na strednom Slovensku, no vo vážnych prípadoch sme ochotní pomôcť aj v iných častiach Slovenska. Pokiaľ vo vašom okolí uvidíte zlé zaobchádzanie zo zvieratami, prosím nebuďte ľahostajní! Práve Vašou všímavosťou môžete zachrániť veľa krát život zvieratka.  Často sa stretávame s tým, že týranie je nahlásené až keď je neskoro, pomôžte nám to zmeniť.

Kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, každému jednému podnetu sa budeme zodpovedne venovať a vyhodnocovať , závažné a opodstatnené podnety sa pokúsime v rámci našich možností a zákonov riešiť.

VAŠE MENO NEBUDE NIKDE POUŽITÉ, ANI ZVEREJNENÉ, VŠETKO Z NAŠEJ STRANY PREBEHNE ANONYMNE.

Formulár pre nahlásenie týraného alebo zanedbaného zvieraťa

Čo povoľujú a čo naopak nepovoľujú naše zákony v oblasti držania zvierat si môžete prečítať tu -

Zákon o veterinárnej starostlivosti